KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12769029

nr 1276 9029

Veikko Aaltona

(1910-1990), Finland

Oljemålning, 2 st, Signerad. Olja på duk, 44x34cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 23 september 2019
kl 18:03:44

23/9 17:34:49 1      Vinnande bud

Veikko Aaltona

Läs mer om Veikko Aaltona